Regulamin konkursu

 1. Organizatorem konkursu jest Karol Werner - administrator bloga Kołem Się Toczy.
 2. Fundatorem nagród w konkursie jest Sony Mobile.
 3. Nagrody rzeczowe zostaną wysłane w ciągu 2 tygodni od zakończenia konkursu.
 4. Strona konkursowa jest dostępna pod adresem konkurs.kolemsietoczy.pl
 5. Konkurs trwa od 03.07.2015 12:00 do 17.07.2015 12:00.
 6. W przypadku niewystarczającej do rozstrzygnięcia konkursu liczby zgłoszeń Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia czasu trwania konkursu.
 7. Wyniki zostaną ogłoszone na blogu Kołem Się Toczy, w kanałach Social Media oraz drogą mailową do 5 dni od zakończenia konkursu. Zdobywcy nagród zostaną dodatkowo poinformowani na podany w zgłoszeniu adres e-mail.
 8. Zadanie konkursowe polega na umieszczeniu na Stronie konkursowej autorskiego zdjęcia wpasowującego się w główną myśl konkursu „Uchwyć swoją pasję”.
 9. Uczestnik może dodać dwa zdjęcia konkursowe.
 10. W konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby zamieszkałe na terenie Polski.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia zgłoszeń nie spełniających wymagań. W szczególności dotyczy to zdjęć, których uczestnik nie będzie autorem.
 12. Nagrody: Smartfon Sony Xperia E4g, Inteligentna opaska Sony SmartBand Talk, Powerbank Sony Portable Charger 2800mAh, Pamięć Sony Micro Vault 16 GB, trzy książki „Kołem Się Toczy: Przez Kaukaz i Bliski Wschód”.
 13. W skład Jury konkursowego wchodzą:
  1. Przedstawiciel Sony Mobile
  2. Karol Werner - administrator bloga Kołem Się Toczy
 14. Warunkiem niezbędnym do odebrania nagrody jest podanie w ciągu 5 dni od ogłoszenia wyników danych adresowych. Jeśli w tym czasie dane nie zostaną przesłane, nagroda trafi w ręce kolejnego uczestnika konkursu wyłonionego przez Jury.
 15. Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu.
 16. Nagrodzone zdjęcia zostaną zamieszczone na profilach Facebook Organizatora i Sponsora oraz na blogu Kołem Się Toczy.
 17. W sprawach spornych Organizator ma prawo do ostatecznej interpretacji Regulaminu, a decyzje Jury są ostateczne i nieodwołalne.

2015 © Kołem Się Toczy · Crafted by Axonaris